Velikost pisave

Drugi del tekmovanja začeli s prepričljivo zmago

Naša ekipa se je v 15. krogu 1. B lige veselila prepričljive zmage. S 3:0 (19, 17, 11) je bila boljša od Pro Volleyja.

142479369 3604325426352735_3366208280517155876_o

Po krajšem premoru so ekipe v 1. B ligi začele z drugim delom tekmovanja. Kot najboljše izhodišče si je s 13 zmagami in le 1 porazom priigrala naša ekipa

Ta je v 15. krogu gostila zadnjeuvrščeno ekipo Pro Volleyja, ki jo je na prvih dveh tekmah obakrat premagala s 3:0. Tudi tokrat so varovanci Zorana Kedačiča slavili s 3:0 (19, 17, 11) in po uri in petih minutah prišli do novih treh točk. Izid je bil še najbolj izenačen na začetku 1. niza, ko so gostje držali korak z domačini do rezultata 11:11. Nato pa je tehtnico v korist domačih s svojimi servisi nagnil kapetan Denis Robida. Šoštanjčani so prišli do delnega izida 7:0, od tega je Robida tri točke dosegel z začetnim udarcem in ta serija je tudi odločila zmagovalca v prvem nizu.

142514794 3604325503019394_2199764084874402143_o

V drugem nizu so domači zelo hitro prišli do vodstva štirih točk, prednost pa je uspešnih napadih in tudi zaradi napak tekmeca hitro naraščala. Zadnjo točko v nizu je z asom dosegel Primož Trobiš. V tretjem nizu so domačini le potrdili zmagovalca obračuna, še naprej so bili boljši na servisu, izkazali so se z nekaj odličnim reševanjem, zmagovalec pa je bil znan že po nekaj več kot eni uri. Najučinkovitejši igralec tekme je bil Denis Robida s 17 točkami, od tega jih je kar 6 dosegel na servisu.

Šoštanj Topolšica - Pro Volley 3:0 (19, 17, 11)
Šoštanj Topolšica: Trobiš 10, Robida 17, Lazar 9, Volovlek, Rotar 6, Pavić, Sidiropoulos 4, Menih (L), Ramšak, Koren 1, Fužir.
Pro Volley: Zemljič (L), Kunšek 7, Mikl 4, Planinšič 6, Murks, Vidovič, Hankić 3, Škundrić, Mihalič, Seneković, Špindler.