Velikost pisave

V soboto 21. novembra je bil na sporedu nepopoln 11. krog 1. B lige, saj sta bili zaradi zdravstvenih teav nekaterih klubov odigrani le 2 tekmi. Ekipa otanja Topolice je e drugi? v letonji sezoni igrala obra?un z mariborsko ekipo Pro Volley in e drugi? so bili otanj?ani bolji s 3:0 (16, 14, 16). Zmagovalec je bil znan e po uri in estih minutah.

rsz sostanj_pro_volley_1

Odbojkarji otanja Topolice e pred dvobojem veljali za favorite, saj so so ob ?rnu?ah e edina neporaena ekipa 1. B lige. In to vlogo so tudi upravi?ili. Gostje iz Maribora so sicer povedli z 2:0, toda po izena?enju na 3:3, so stvari v roke vzeli doma?ini, za katere je dobro serviral Urban Fuir. Po tirih zaporednih to?kah pa so doma?i e povedli s 7:3. Prednost je v nadaljevanju e nara?ala, po servisu Primoa Trobia pa so doma?i prvi niz dobili s 25:16.

Drugi niz so otanj?ani za?eli silovito in po tirih uspenih napadih Fuirja, Luke Lazarja in Denisa Robide povedli s 4:0, nato pa e z 8:1. Pro Volley je poskual z nekaj menjavami, a doma?ini so bili preprosto premo?ni v vseh elementih igre. Niz se je kon?al z napadom Denisa Robide pri 25:14.

Tudi v tretjem nizu doma?i niso popu?ali, trener Zoran Keda?i? je dal prilonost tudi organizatorju igre Vidu Ramaku in blokerju Nacetu Korenu, doma?ini pa so se veselili s 3:0 (16, 14, 16).