Velikost pisave

Odbojkarji otanja Topolice so na zaostali tekmi 1. kroga 1. B lige s 3:0 (17, 20, 14) premagali pan Brezovico in nanizali e peto zaporedno zmago.

sostanj brezovica

Po tritedenskem premoru zaradi epidemije koronavirusa so odbojkarji otanja Topolice e v soboto, 14. novembra odigrali tekmo 10. kroga in na gostovanju s 3:0 premagali ekipo Sip empetra. Tokrat so otanj?ani gostili ekipo pan Brezovice, in sicer sta ekipi odigrali zaostalo tekmo 1. kroga 1. B lige, ki je bila prestavljena zaradi karantene otanjske ekipe. Doma?ini so bili bolji s 3:0 (17, 20, 14). Tokrat je tako kot proti empetru prilonost v prvi postavi dobil najmlaji ?lan ekipe, osemnajstletni Urban Fuir, ki je na mestu sprejemalca dobro nadomestil odsotnega Bora Jeseja Rotarja.

Varovanci Zorana Keda?i?a so zelo udarno za?eli tekmo, in sicer so izjemno pritiskali s svojim za?etnim udarcem, s katerim so zdesetkanim gostom iz Brezovice povzor?ali ogromno teav na sprejemu. S servisi so doma?ini dosegli kar 6 to?k v prvem nizu. Najve?jo razliko so doma?ini naredili po izidu 12:10, ko so nanizali kar pet zaporednih to?k - dve je po napadu prispeval bloker Luka Lazar, za vodstvo 17:10 pa je to?ko s servisom dosegel Gregor Javornik. Doma?i so visoko vodstvo uspeli obdrati do konca, niz je  z blokom zaklju?il Javornik.

Tudi drugi in tretji niz sta potekala podobno - doma?ini so zelo dobro servirali in zelo dobro igrali v bloku in obrambi. Gostje prakti?no niso imeli prilonosti za preobrat, prav tako gostujo?i trener Ivan Miloevi? ni imel na voljo veliko tevilo menjav, da bi skual preobrniti potek tekme. Tekme je bilo konec po vsega uri in estih minuta, zaklju?il jo je eden od najboljih posameznikov tekme - Urban Fuir.

otanj Topolica - pan Brezovica 3:0 (17, 20, 14)

otanj Topolica: Trobi 13, Robida 14, Lazar 8, Volovlek, Pavi?, Javornik 7, Sidiropoulos 1, Menih (L), Ramak, Koren, Fuir 12.

pan Brezovica: eljeznov, Kafol, Rozman 8, en 11, Kri? 3, travs, Zalonik 10, ip 2, olinc, Kumer (L), Moljk (L).