Velikost pisave
   

Po 217 dneh vendarle napočil čas za prvo tekmo: v soboto derbi s Šempetrom

Po tem, ko sta bili prvi dve tekmi 1. B odbojkarske lige prestavljeni zaradi odrejene karantene za celotno ekipo, je zdaj vendarle napočil čas za prvo prvenstveno tekmo.

118964633 3219594564825825_9050137653855110989_o

Naši člani se bodo v soboto, 10. oktobra ob 20. uri v domači športni dvorani pomerili z ekipo SIP Šempetra, ki je trenutno z dvema zmagama in 6 točkami na prvem mestu 1. B lige. Kljub temu, da so 10 dni preživeli v karanteni, so se na treninge vrnili dobro pripravljeni in predvsem izjemno motivirani pred začetkom nove sezone.

"Po prestavitvi tekem prvih dveh krogov, se bo prvič na igrišču predstavila tudi naša ekipa. Pred domačimi gledalci se bomo pomerili z trenutno vodilnim moštvom lige. Tako da bomo v tekmo stopili še bolj motivirani in s ciljem, da sezono začnemo z zmago," je pred prvo tekmo s Šempetrom povedal Denis Robida, ki bo v novi sezoni kapetan ekipe.

Tudi trener Zoran Kedačič že nestrpno pričakuje, da se bo s svojimi varovanci predstavil na parketu. "Žal je naš začetek v 1.B ligi prekinil coronavirus in tako smo dodatnih 14 dni posvetili karanteni in treningom po njej. 217 dni bo v soboto minilo od zadnje odigrane uradne tekme, kar je absolutno predolgo za člansko ekipo, sam se ne spomnim, kdaj bi kot trener imel tako dolgo pavzo. Mislim, da v tem trenutku naš nasprotnik sploh ni pomemben, z vsem dolžnim spoštovanjem do Šempetranov, ki so edina ekipa do sedaj, ki je uspela vknjižiti vse točke in je zasluženo na prvem mestu lestvice 1.B lige. Fantje namreč komaj čakajo, da stopijo na parket, garali smo za to tekmo. Noben si ne želi samo trenirati in po 11 tednih si kot trener želim videti predvsem ogromno željo po dokazovanju, razvoju, da bomo s tekme v tekmo rasli kot ekipa in da se bo v Šoštanju zopet gledala odlična odbojka," pa pred prvo tekmo razmišlja Kedačič.

3. krog FB

 

Ekipa Šoštanja Topolšice za sezono 2020/2021

Organizatorja igre: Dimitri Sidiropolous, Vid Ramšak

Sprejemalci: Primož Trobiš, Bor Jese Rotar, Urban Fužir

Korektorja: Denis Robida, Luka Volovlek

Blokerji: Luka Lazar, Gregor Javornik, Nace Koren

Prost igralec: Rok Menih

Lestvica 2020/21

poz. toč. ekipa
1.  37   Šoštanj Topolšica
2.  35   Črnuče
3.  23   SIP Šempeter
4.  18 Radenci
5.  14 KEKOOpremaŽužemberk
6.  13 FužinarSijMetalRavne
7.  10 Špan Brezovica
8.  3 PRO Volley

 

 

Članska ekipa

 • 92.jpg
 • 4_luka.jpg
 • 7.jpg
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 90.jpg
 • 91_nace.jpg
 • 95.jpg
 • 8_menih.jpg
 • 94.jpg
 • 6.jpg
 • 93.jpg
 • 3.jpg
 • 5.jpg

Ostale povezave

Motivacijski VIDEO