Velikost pisave
   

?lani

 

2. DOL moki - vsi rezultati
 
1. krog - sobota 14.10.2017
National irovnica : Calcit Volley II 1:3 (25:23, 21:25, 25:27, 18:25)
?rnu?e ACH II : otanj Topolica 0:3 (14:25, 21:25, 17:25)
KEKOOprema uemberk : PRO Volley 3:1 (25:23, 22:25, 25:12, 25:22)
Korvolley : FuinarSijMetalRavne 0:3 (18:25, 19:25, 19:25)
D Braslov?e : SiPlayer Fram 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
SIP empeter : MOK Ko?evje 3:0 (25:15, 25:19, 33:31)
2. krog - sobota 21.10.2017
Calcit Volley II : MOK Ko?evje 3:1 (22:25, 28:26, 25:13, 25:17)
SiPlayer Fram : SIP empeter 0:3 (15:25, 23:25, 19:25)
FuinarSijMetalRavne : D Braslov?e 3:0 (25:17, 26:24, 25:18)
PRO Volley : Korvolley 2:3 (25:21, 20:25, 15:25, 25:23, 11:15)
otanj Topolica : KEKOOprema uemberk 3:2 (25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 15:5)
National irovnica : ?rnu?e ACH II 0:3 (16:25, 19:25, 19:25)
3. krog - sobota 28.10.2017
?rnu?e ACH II : Calcit Volley II 3:2 (25:23, 13:25, 22:25, 25:16, 15:7)
KEKOOprema uemberk : National irovnica 3:0 (25:15, 25:21, 25:21)
Korvolley : otanj Topolica 2:3 (14:25, 25:21, 25:11, 20:25, 10:15)
D Braslov?e : PRO Volley 3:0 (25:13, 25:20, 25:7)
SIP empeter : FuinarSijMetalRavne 2:3 (21:25, 19:25, 25:18, 25:16, 13:15)
MOK Ko?evje : SiPlayer Fram 2:3 (18:25, 18:25, 25:22, 25:23, 11:15)
4. krog - sobota 04.11.2017
Calcit Volley II : SiPlayer Fram 0:3 (18:25, 20:25, 19:25)
FuinarSijMetalRavne : MOK Ko?evje 3:0 (25:15, 25:22, 25:18)
PRO Volley : SIP empeter 0:3 (19:25, 17:25, 24:26)
otanj Topolica : D Braslov?e 3:0 (25:17, 25:15, 25:18)
National irovnica : Korvolley 0:3 (8:25, 20:25, 20:25)
?rnu?e ACH II : KEKOOprema uemberk 3:1 (24:26, 25:18, 27:25, 25:21)
5. krog - sobota 11.11.2017
KEKOOprema uemberk : Calcit Volley II 1:3 (25:22, 26:28, 16:25, 24:26)
Korvolley : ?rnu?e ACH II 3:0 (25:22, 25:22, 26:24)
D Braslov?e : National irovnica 3:0 (25:18, 25:13, 25:19)
SIP empeter : otanj Topolica 0:3 (13:25, 23:25, 18:25)
MOK Ko?evje : PRO Volley 2:3 (25:21, 20:25, 19:25, 25:18, 22:24)
SiPlayer Fram : FuinarSijMetalRavne 3:1 (25:21, 21:25, 25:18, 25:22)
6. krog - sobota 18.11.2017
Calcit Volley II : FuinarSijMetalRavne 2:3 (25:13, 21:25, 25:23, 19:25, 7:15)
PRO Volley : SiPlayer Fram 2:3 (28:26, 19:25, 25:23, 14:25, 10:15)
otanj Topolica : MOK Ko?evje 3:1 (25:16, 26:28, 25:10, 25:13)
National irovnica : SIP empeter 0:3 (21:25, 15:25, 12:25)
?rnu?e ACH II : D Braslov?e 3:0 (25:12, 25:20, 26:24)
KEKOOprema uemberk : Korvolley 3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:19)
7. krog - sobota 25.11.2017
Korvolley : Calcit Volley II 3:1 (25:15, 22:25, 25:14, 25:22)
D Braslov?e : KEKOOprema uemberk 3:0 (25:21, 25:23, 25:19)
SIP empeter : ?rnu?e ACH II 2:3 (25:21, 25:17, 26:28, 21:25, 16:18)
MOK Ko?evje : National irovnica 1:3 (11:25, 25:13, 24:26, 15:25)
SiPlayer Fram : otanj Topolica 3:0 (25:21, 26:24, 25:22)
FuinarSijMetalRavne : PRO Volley 3:1 (25:20, 25:22, 23:25, 25:22)
8. krog - sobota 02.12.2017
Calcit Volley II : PRO Volley 3:1 (20:25, 27:25, 25:13, 25:19)
otanj Topolica : FuinarSijMetalRavne 3:0 (26:24, 25:19, 25:19)
National irovnica : SiPlayer Fram 0:3 (21:25, 22:25, 17:25)
?rnu?e ACH II : MOK Ko?evje 3:0 (25:17, 25:22, 25:16)
KEKOOprema uemberk : SIP empeter 1:3 (22:25, 25:16, 15:25, 25:27)
Korvolley : D Braslov?e 3:0 (25:21, 25:19, 25:17)
9. krog - sobota 09.12.2017
D Braslov?e : Calcit Volley II 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
SIP empeter : Korvolley 3:0 (25:23, 25:20, 25:16)
MOK Ko?evje : KEKOOprema uemberk 0:3 (19:25, 16:25, 10:25)
SiPlayer Fram : ?rnu?e ACH II 3:0 (25:16, 25:22, 25:19)
FuinarSijMetalRavne : National irovnica 3:0 (25:17, 25:19, 25:6)
PRO Volley : otanj Topolica 0:3 (22:25, 15:25, 15:25)
10. krog - sobota 16.12.2017
Calcit Volley II : otanj Topolica 0:3 (18:25, 23:25, 19:25)
National irovnica : PRO Volley 0:3 (17:25, 23:25, 17:25)
?rnu?e ACH II : FuinarSijMetalRavne 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)
KEKOOprema uemberk : SiPlayer Fram 3:1 (19:25, 25:19, 25:23, 25:22)
Korvolley : MOK Ko?evje 3:0 (26:24, 25:22, 25:21)
D Braslov?e : SIP empeter 2:3 (18:25, 14:25, 25:20, 25:23, 12:15)
11. krog - sobota 23.12.2017
SIP empeter : Calcit Volley II 3:0 (25:18, 25:17, 25:16)
MOK Ko?evje : D Braslov?e 1:3 (25:23, 21:25, 26:28, 23:25)
SiPlayer Fram : Korvolley 3:0 (25:20, 25:21, 26:24)
FuinarSijMetalRavne : KEKOOprema uemberk 3:1 (21:25, 25:16, 27:25, 25:21)
PRO Volley : ?rnu?e ACH II 0:3 (22:25, 19:25, 20:25)
otanj Topolica : National irovnica 3:0 (25:17, 25:12, 25:20)
12. krog - sobota 20.01.2018
Calcit Volley II : National irovnica 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
otanj Topolica : ?rnu?e ACH II 3:1 (18:25, 25:13, 25:12, 25:9)
PRO Volley : KEKOOprema uemberk 3:2 (19:25, 25:21, 17:25, 25:15, 15:12)
FuinarSijMetalRavne : Korvolley 3:1 (26:24, 13:25, 25:12, 25:22)
SiPlayer Fram : D Braslov?e 3:0 (25:19, 25:20, 25:19)
MOK Ko?evje : SIP empeter 0:3 (13:25, 21:25, 14:25)
13. krog - sobota 27.01.2018
MOK Ko?evje : Calcit Volley II 0:3 (18:25, 23:25, 22:25)
SIP empeter : SiPlayer Fram 3:1 (15:25, 25:21, 25:22, 25:22)
D Braslov?e : FuinarSijMetalRavne 1:3 (25:22, 15:25, 22:25, 23:25)
Korvolley : PRO Volley 3:0 (25:23, 25:20, 25:19)
KEKOOprema uemberk : otanj Topolica 0:3 (18:25, 19:25, 19:25)
?rnu?e ACH II : National irovnica 3:1 (25:14, 25:15, 17:25, 25:20)
14. krog - sobota 03.02.2018
Calcit Volley II : ?rnu?e ACH II 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
National irovnica : KEKOOprema uemberk 3:2 (26:24, 15:25, 20:25, 28:26, 15:13)
otanj Topolica : Korvolley 3:1 (25:11, 25:18, 35:37, 25:21)
PRO Volley : D Braslov?e 3:1 (23:25, 25:16, 25:17, 25:18)
FuinarSijMetalRavne : SIP empeter 0:3 (22:25, 20:25, 22:25)
SiPlayer Fram : MOK Ko?evje 3:0 (25:12, 25:18, 25:11)

 

Ekipe 1B. DOL

  • Šoštanj Topolšica
  • Špan Brezovica
  • SIP Šempeter
  • Hoče
  • Radenci
  • KEKOOprema Žužemberk
  • Fužina Sij Metal Ravne
  • Korvolley Mislinja

 

Članska ekipa

  • 92.jpg
  • 8_menih.jpg
  • 6.jpg
  • 91_nace.jpg
  • 4_luka.jpg
  • 93.jpg
  • 2.jpg
  • 5.jpg
  • 1.jpg
  • 94.jpg
  • 7.jpg
  • 95.jpg
  • 3.jpg
  • 90.jpg

Ostale povezave

Motivacijski VIDEO